dne__n___office.jpg
dne__n___office.jpg

Assistant


Je spousta činností napříč všemi našimi projekty, které se zdají být maličkostmi, i když kolikrát nejsou a se kterými bychom potřebovali pomoct. Proto hledáme někoho na asistentskou pozici, kdo by nám s nimi pomohl a ušetřil nám tak čas, který můžeme věnovat jiným činnostem.

SCROLL DOWN

Assistant


Je spousta činností napříč všemi našimi projekty, které se zdají být maličkostmi, i když kolikrát nejsou a se kterými bychom potřebovali pomoct. Proto hledáme někoho na asistentskou pozici, kdo by nám s nimi pomohl a ušetřil nám tak čas, který můžeme věnovat jiným činnostem.

Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce. Dříve jsme byli součástí finanční skupiny Axiory, nyní již Purple Holding. Naši činnost to ale v nijak velkém měřítku neovlivnilo. 

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market cocuma.cz/company/purple-technology

Něco více o pozici

Největší pomoc potřebujeme momentálně na třech frontách a to na našem evropském projektu, asijském projektu a v rámci HR činností. Každá z těchto pozic bude mít mírně odlišnou náplň práce, odvíjející se od aktuálních potřeb daného projektu. Co budou mít ale společné je organizační a administrativní činnost.

Půjde od nejjednodušších činnosti jako vítání hostů a partnerů v kanceláři, přes zapisování dat do našich databází, pomoc s organizací firemních akcí, komunikaci s různými dodavateli až po zařizování služebních cest a vše, co je s tímto spojeno. 

U projektů s mezinárodním přesahem bude potřeba i znalost angličtiny. Pokud cítíš, že Tvoje angličtina není úplně stoprocentní, ale nebojíš se v ní komunikovat, určitě se nám ozvi. Určitě najdeme cesty, jak Ti pomoci zvýšit úroveň Tvé znalosti.

Naše firma se stále rozrůstá a proto je možné, že budeš moct v budoucnu svoje schopnosti nabyté při této práci využít třeba i v rámci jiné pozice. 

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. Ať už se jedná o Purple Technology řešení pro brokerské společnosti, tak ukázku produktů našeho strategického partnera Axiory.

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

 

 

Jak podle nás vypadá ideální osoba  na pozici Assistant?

 
 

Pečlivost a systematičnost

Nebojíš se mnoha papírů, emailů a databází, dokážeš si ve všem udělat pořádek a systém, který bude lehce udržovatelný. Dokážeš rozpoznat klíčové informace a pečlivě je zpracovat tak, aby byl výsledek pro všechny srozumitelný.

 

organizační schopnosti

Nebojíš se organizace různých akcí nebo plánování a zařizování služebních cest. Máš představu o tom, jak najít nejlepší letenky, ubytování nebo možnosti dopravy v zahraničí. Dokážeš vymyslet a zařídit dárky pro naše partnery a významné klienty. Budeš mít své dané pracovní úkoly, ale někdy Tě můžeme poprosit udělat něco navíc, co pomůže posunout firmu dopředu. 

KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI

Nebojíš se komunikovat s lidmi (i anglicky!). Nemáš problém s komunikací po telefonu ani s psaným projevem. Dokážeš si posbírat všechny potřebné informace a poté všechny obvolat, obepsat a zařídit, co je třeba.

 

FLEXIBILITA A OTEVŘENOST

Pokud chceme dosahovat nejlepších výsledků, potřebujeme být otevření a flexibilní. Někdy bude třeba udělat něco navíc, nebo jinak, než jsme zvyklí. Když to ale uděláme, pomůžeme celému týmu.

 

Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, co se na danou pozici hodí a zajistí Ti životní potřeby s domluvou dalšího stabilního růstu.

 

Flexibilitu

Nabídneme možnost plného úvazku, ze začátku může být ale i částečný. Zároveň se většinou domluvíme na různých časech, někdy i místech práce.

Další výhody

Balíček dalších odměn v průběhu roku, ať už finančních nebo nefinančních. Snažíme se nabízet, co si kdo přeje. Cílem je, ať jsme všichni spokojení.

Otevřený přístup

Pokud to bude situace vyžadovat, máš možnost říci našemu CEO, že je vůl (true story). Tedy lépe - dát mu konstruktivní kritiku. Nebo komukoliv :).

Dobrý kolektiv

V práci trávíme hodně času, tak je třeba mít zábavu a dobré lidi okolo. Jinak by to byla škoda času. Však uvidíš sám. 

Osobní růst

Snažíme se pořád posouvat kupředu a samozřejmě podpoříme i Tebe, ať jde o jazyk, odbornost nebo cokoliv dalšího, co Tě napadne.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali ná Vánoce je asi jasné.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali ná Vánoce je asi jasné.

Náš Purple tým běžel minulý rok Vokolo Priglu. Přidáš se k nám tento rok i ty?

Náš Purple tým běžel minulý rok Vokolo Priglu. Přidáš se k nám tento rok i ty?


 

Jeď s námi v létě na remote do Toskánska. Po dvou letních remotech v Chorvatsku už se to u nás stává tradicí :)

 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.