dne__n___office.jpg
dne__n___office.jpg

Back office Assistant


Je spousta činností v rámci HR a BackOffice, které se zdají být maličkostmi, i když kolikrát nejsou a se kterými bychom potřebovali pomoct. Proto hledáme někoho na asistentskou pozici, kdo by nám s nimi pomohl a ušetřil nám tak čas, který můžeme věnovat jiným činnostem.

SCROLL DOWN

Back office Assistant


Je spousta činností v rámci HR a BackOffice, které se zdají být maličkostmi, i když kolikrát nejsou a se kterými bychom potřebovali pomoct. Proto hledáme někoho na asistentskou pozici, kdo by nám s nimi pomohl a ušetřil nám tak čas, který můžeme věnovat jiným činnostem.

Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce. Dříve jsme byli součástí finanční skupiny Axiory, nyní již Purple Holding. Naši činnost to ale v nijak velkém měřítku neovlivnilo. 

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market cocuma.cz/company/purple-technology

Něco více o pozici

Největší pomoc potřebujeme momentálně v rámci Backoffice a HR činností. Hledáme někoho usměvavého, na koho se lidé mohou obrátit, když budou potřebovat s něčím pomoc či poradit. 

 

JAKÉ ČINNOSTI BY TĚ ČEKALY:

  • starání se o celý office, ať máme vše co potřebujeme a cítíme se v práci skvěle (objednávání ovoce, smoothies, kancelářských potřeb, ...)
  • administrativní činnosti od tvorby dokumentů, ukládání do databáze, přes tisknutí a kopírovaní, komunikaci s dodavateli
  • vítání a věnování se na úvod hostům a business partnerům
  • organizování eventů (remote office v Toskánsku, Thanksgiving day, a spoustu dalších)
  • zajištování business tripů (od letenek, po ubytování i dárky pro naše partnery)
  • pomoc v recruitmentu v komunikaci s lidmi, kteří mají zájem s námi spolupracovat
  • + další činnosti, které budou přirozeně vyvstávat z určitých situací

 

Protože jsme mezinárodně působící firma, je velkou výhodou aktivní znalost angličtiny. Pokud cítíš, že Tvoje angličtina není úplně stoprocentní, ale nebojíš se v ní komunikovat, určitě se nám ozvi. Určitě najdeme cesty, jak Ti pomoci zvýšit úroveň znalosti.

Naše firma se stále rozrůstá a proto je možné, že budeš moct v budoucnu svoje schopnosti nabyté při této práci využít třeba i v rámci jiné pozice. 

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. Ať už se jedná o Purple Technology řešení pro brokerské společnosti, tak ukázku produktů našeho strategického partnera Axiory.

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

 

 

Jak podle nás vypadá ideální osoba  na pozici back office Assistant?

 
 

Pečlivost a systematičnost

Nebojíš se mnoha papírů, emailů a databází, dokážeš si ve všem udělat pořádek a systém, který bude lehce udržovatelný. Rozpoznáš klíčové informace a pečlivě je zpracuješ tak, aby byl výsledek pro všechny srozumitelný.

 

organizační schopnosti

Baví Tě organizace různých akcí nebo plánování a zařizování služebních cest. Máš představu o tom, jak najít nejlepší letenky, ubytování nebo možnosti dopravy v zahraničí. Dokážeš vymyslet a zařídit dárky pro naše partnery a významné klienty.

KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI

Nemáš problém komunikovat s lidmi (i anglicky!). Většina komunikace bude v psané formě, ale když bude potřeba, zvedneš i telefon. Vše co nevíš, si dokážeš dohledat a zjistit a potom všechny informace předáš dál a zařídíš, co je třeba. 

 

FLEXIBILITA A OTEVŘENOST

Pokud chceme dosahovat nejlepších výsledků, potřebujeme být otevření a flexibilní. Někdy bude třeba udělat něco navíc, nebo jinak, než jsme zvyklí. Když to ale uděláme, pomůžeme celému týmu. 

 

Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, co se na danou pozici hodí a zajistí Ti životní potřeby s domluvou dalšího stabilního růstu.

 

Flexibilitu

Nabídneme možnost plného úvazku, ze začátku může být ale i částečný. Zároveň se většinou domluvíme na různých časech, někdy i místech práce.

Další výhody

Balíček dalších odměn v průběhu roku, ať už finančních nebo nefinančních. Snažíme se nabízet, co si kdo přeje. Cílem je, ať jsme všichni spokojení.

Otevřený přístup

Pokud to bude situace vyžadovat, máš možnost říci našemu CEO, že je vůl (true story). Tedy lépe - dát mu konstruktivní kritiku. Nebo komukoliv :).

Dobrý kolektiv

V práci trávíme hodně času, tak je třeba mít zábavu a dobré lidi okolo. Jinak by to byla škoda času. Však uvidíš sám. 

Osobní růst

Snažíme se pořád posouvat kupředu a samozřejmě podpoříme i Tebe, ať jde o jazyk, odbornost nebo cokoliv dalšího, co Tě napadne.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali ná Vánoce je asi jasné.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali ná Vánoce je asi jasné.

Náš Purple tým běžel minulý rok Vokolo Priglu. Přidáš se k nám tento rok i ty?

Náš Purple tým běžel minulý rok Vokolo Priglu. Přidáš se k nám tento rok i ty?


 

Jeď s námi v létě na remote do Toskánska. Po dvou letních remotech v Chorvatsku už se to u nás stává tradicí :)

 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.