AdobeStock_132597694.jpeg
AdobeStock_132597694.jpeg

C++/C# Developer


Hledáme nového člena našeho brněnského týmu, který nám pomůže s desktopovými aplikacemi (napůl konzole, napůl GUI). 

SCROLL DOWN

C++/C# Developer


Hledáme nového člena našeho brněnského týmu, který nám pomůže s desktopovými aplikacemi (napůl konzole, napůl GUI). 

Kdo jsme

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti a finanční instituce. 

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz. Během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market cocuma.cz/company/purple-technology

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. I když jde o videa Axiory, vše funguje stále stejně.

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

kdo jsi ty

Hledáme nového člena našeho brněnského týmu, který nám pomůže s desktopovými aplikacemi (napůl konzole, napůl GUI). Chceme člověka, který už má něco za sebou a není začátečník, nicméně zásadní je ochota se učit. Netrap se, pokud neumíš všechno a klidně se nám ozvi i tak.

 

v čem vyvíjíme

  • VisualStudio 2017, C++, C#
  • Entity Framework

  • REST API, Protocol Buffers

  • RabbitMQ, FIX 4.4

  • PostgreSQL, MySQL

  • + cokoliv dalšího, pokud to pomůže
  • fungujeme agilně a pro vývoj používáme Trello, Github a Gantt

 

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT

Většina našich projektů je spojena s tematikou obchodování na Forexu. Budeš například pracovat na programu, který v realtime agreguje data z několika nejpopulárnějších obchodních systému na světě, která potom využívají naše další týmy, na vývoji systému pro řízení rizik založeného na spoustě statistiky a deep learningu nebo například na exekučním enginu, který bude napojen s našimi poskytovateli likvidity pomocí FIX protokolu, což je standard pro mezibankovní obchodování.

Práce tu je ale mnohem víc, tyto projekty budou jen na rozjezd.

 

CO BYS MĚL ZNÁT

Nebudeme si tu vypisovat odrážky s několika body a trvat na nich. Rámcově by Ti měly dost říkat vícevláknové, dobře škálovatelné aplikace a neměl bys mít problém takové aplikace vytvářet. Měl by sis umět poradit, pokud bude program limitován buď nízkou dostupnou pamětí nebo nutností co nejrychlejšího vykonání (přece jenom realtime by mělo opravdu znamenat realtime).

Když přijde situace, kdy se budeme muset rozhodnout, jestli jít cestou relačních DB nebo NoSQL, budeme od Tebe očekávat pomoc s výběrem a návrhem. Všechno bude samozřejmě potřeba pečlivě otestovat, přece jenom většina z programů musí běžet 24/7 a jakákoliv chyba může mít velice negativní dopad. No a pokud si ve volném čase hraješ s NN, tak to bude třešnička na dortu.

 


Co právě tobě nabízíme

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, která odpovídá dané pozici a zkušenostem a zajistí Ti komfortní život. A navíc finanční i nefinanční bonusy.

 

Flexibilitu

My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty z naší? Nemáme fixní pracovní dobu. Záleží na Tobě, kdy budeš na svých úkolech pracovat. Důležité je, že budou hotové v dohodnutém termínu.

Další výhody

Nabízíme možnost home office, případně i remote office (z Chorvatska nebo z Kanárů?), můžeš si zařídit Multisport kartu, máme čerstvé ovoce, organizujeme závody v motokárách, nabízíme odměny za výjimečně odvedenou práci a další.

Otevřený přístup

Nebudeš první, kdo našemu CEO řekne, že je vůl, pokud si to zaslouží. Tedy lépe - dáš mu konstruktivní kritiku. Jen tak se můžeme zlepšovat a cítit se jako doma.

Dobrý kolektiv

Osprchovat se po jízdě na kole, smát se s kolegy při práci, zpotit se ve fitku, vypnout v sauně, mít pocit z dobře odvedné práce, jít na drink s ostatními - tím vším se dá prokládat práce u nás.

MEZINÁRODNÍ ZÁBĚR

Mnoho našich partnerů je ze zahraničí. Kromě toho budeš mít možnost se i potkat s našimi zahraničními kolegy a partnery přímo v kanceláři.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali na Vánoce je asi jasné.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali na Vánoce je asi jasné.

Všechny naše týmy se tento rok sešly na Remote office v Toskánsku.

Všechny naše týmy se tento rok sešly na Remote office v Toskánsku.


 

Takto jsme před rokem pracovali remote z Chorvatska. Tento rok jsme byli v Toskánsku. Přidáš se příští rok k nám?

 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít, a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.