Kdo jsme?

Jsme Purple Technology s.r.o. a působíme v oblasti technologií na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce a další obchodníci. Jsme součásti skupiny Axiory, kde naší rolí je vše vyvinout a spravovat tak, aby všichni zůčastnění měli co nejlepší zážitek.

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že i česká společnost se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy. Ale také řešíme krizové problémy, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví podlé své zodpovědnosti, na čem má pracovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní - hierarchický. Pokud si chceš počíst a prohlédnout, jak to u nás vypadá, více info najdeš tady

Podívej se na videa níže, abys zjistil, co děláme:

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří


Kdo jsi ty

 

Hledáme nového člena našeho brněnského týmu, který nám pomůže s vývojem programů a knihoven v C++ a C#. Chceme někoho, kdo už má něco za sebou a není úplný začátečník. Hlavní je ale schopnost se učit. Pokud máš pocit, že neumíš všechno ze zmíněného, nevadí. Klidně se nám ozvi i tak. 

  • S C++/C# už máš zkušenosti. Naprogramoval jsi v něm několik aplikací, které se reálně používají. Víš, jak v něm psát kvalitní, čitelný a dobře udržovatelný kód.
  • Jsi schopný pracovat samostatně nebo v malém týmu. Nepotřebuješ, aby Ti někdo dával přesné zadání a kontroloval Tě. Jsi schopen si sám naplánovat práci. Sám si pohlídáš, aby i to, co není vidět na první pohled, bylo kvalitní.

Co se Ti bude hodit dál?

  • Je super, pokud znáš MT4 Manager/Server API a máš zkušenosti s prací s MT4 serverem.
  • Občas budeš používat MySQL a REST. Pokud s nimi umíš pracovat, skvělé!
  • Základní přehled o obchodování na FOREXu a jiných trzích. Pokud jsi někdy programoval nějaké to "EA" pro MT4 platformu, tak dobré. Pokud ovšem nevíš o čem mluvíme ale víš, že se vše doučíš, tak nevadí. 
  • Angličtina, aspoň základní na komunikační úrovni. Bez té se jen těžko programuje.

Jak by vypadala práce u nás

Pracujeme na různých programech spojených s MetaTrader4 serverem pro naše partnery a klienty a hledáme někoho do týmu, kdo pomůže našemu programátorovi, aby šla práce rychleji od ruky. Budete spolu úzce spolupracovat na vytvoření nejkomplexnějšího řešení, jaké si dovedete představit. Díky tomu, co společně vytvoříte, se zrealizují směny v hodnotě desítek miliard dolarů každý měsíc.

Společně vymyslíte, jaké nové funkce je potřeba implementovat. Bude jen na vás navrhnout zajímavý produkt. Rozdělíte si práci a každý se postaráte o to, aby byla odvedena kvalitně. Navzájem si budete vyměňovat zkušenosti a učit se.

Nikdo Ti nebude říkat, v kolik máš dorazit nebo kolik hodin musíš být v kanclu. Nikdo Ti nebude diktovat a omezovat dovolenou. Všichni ale od Tebe budou očekávat maximální nasazení a skvělé výsledky. Budeš součástí úzkého týmu, který jen tak někde nenajdeš a bude na tobě velká část zodpovědnosti za projekty.

 

Co nabízíme?

 

Finanční zajištění

Fixní mzda v takové výši, co odpovídá dané pozici. K tomu jednorázové odměny dle Tvé iniciativy a taky dle toho, jak se týmu daří.

Flexibilitu

Pracuj kdy chceš, kde chceš a jak chceš - hlavně ať máš výsledky! Třeba od moře nebo z hor - vše už tady bylo.

Další výhody

 Čerstvé ovoce a štávy na stole, zdravé jídlo, soukromé fitko, sauna, Jaguar XF k půjčení a další. 

Otevřený přístup

Pokud to bude situace vyžadovat, máš možnost říci našemu CEO, že je vůl. Tedy lépe - dát mu konstruktivní kritiku.

Vyjímečný kolektiv

Smát se s kolegy při práci, odreagovat se na trampolíně, jít na pivo s ostatními - tím vším i dalším se dá prokládat práce u nás.

Mezinárodní záběr

I pokud Tě nevyšleme na pracovní cestu, určitě se setkáš v kanceláři s cizinci z různých koutů světa.

Celý tým včetně kolegů z Prahy a Japonska

Celý tým včetně kolegů z Prahy a Japonska

Večerní využití kanceláří na Vánoce. Nová firemní trička, sushi, čínské nudle a pizza pro všechny

Večerní využití kanceláří na Vánoce. Nová firemní trička, sushi, čínské nudle a pizza pro všechny


 
 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.