Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce. Hlavním partnerem je skupina Axiory (www.axiory.eu), pro kterou poskytujeme převážně marketingové a technologické služby a HR outsourcing.

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví podlé své zodpovědnosti, na čem má pracovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

O co jde v pozici "FinancE Assistant"?

Půjde o nápomocnou práci spojenou především s finančními transakcemi, účetnictvím a čísly. Tento člověk bude pro nás velice důležitý, protože pomůže uvolnit ruce dalším lidem z finančního oddělení, kteří se díky tomu budou moci věnovat dalším, odbornějším úkolům čekajícím v řadě. Touto synergií tak nový kolega zajistí kvalitnější a efektivnější chod finančího oddělení, a tedy i celé firmy. Příkladem náplně práce je třeba výpomoc s přípravou účetnictví (doklady, evidence, zapisování apod.), příprava tabulek a analýz a jejich údržba a s postupem času i realizace některých finančních transakcí. A jelikož práce je vždy dost, je otevřená možnost se v budoucnu vyprofilovat i na odbornější pozici, pokud bude zájem, chuť a schopnost.

Podívej se na videa níže, aby jsi zjistil/a, co jsou naše koncové produkty (více pak až osobně):

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

 

 

Jak podle nás vypadá ideální osoba  na pozici Financial Assistant?

 
 

Pečlivost a systematičnost

Nebát se mnoha čísel a papírů, dokázat si ve všem udělat pořádek a systém, který bude lehce udržovatelný. Zároveň nedovolit, aby se stávaly chyby (a kdyžtak se poučit a už je neopakovat). Pokud neumíš anglicky na komunikační úrovni, tak zapracujeme společně na vylepšení (fungujeme mezinárodně).

 

otevřenost pomoci s čímkoliv

Budeš mít své dané pracovní úkoly, ale někdy Tě můžeme poprosit udělat něco navíc, co pomůže posunout firmu dopředu. Většinou však půjde o věci spojené právě s čísly, tabulkami, transakcemi nebo různými výpočty.

Základní zkušenost s Účetnictvím

Je dobré, pokud víš, co je účetnictví. Pokud jste to brali na škole (SŠ, VŠ), tak dobře. Pokud už máš reálnou zkušenost i z praxe, tak ještě líp. Zároveň budeme rádi, když budeš mít k účetnictví kladný vztah nebo aspoň ne negativní :). (Třeba jako naše účetní Andrea, která si čte výtisky o účetnictví a daních místo beletrie.)

 

Excel a práce na počítači

To, že na pozici prodejce vidíme kolegu sčítat buňky v Excelu na kalkulačce, dokážeme pochopit, ale na finančním oddělení je třeba to zvládnou sečíst přímo v Excelu :). Zároveň je vhod být kamarád s počítačem, ať se Ti co nejlépe a efektivně pracuje.

 

Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, co se na danou pozici hodí a zajistí Ti životní potřeby s domluvou dalšího stabilního růstu.

 

Flexibilitu

Nabídneme možnost plného úvazku, ze začátku může být ale i částečný. Zároveň se většinou domluvíme na různých časech, někdy i místech práce.

Další výhody

Balíček dalších odměn v průběhu roku, ať už finančních nebo nefinančních. Snažíme se nabízet, co si kdo přeje. Cílem je, ať jsme všichni spokojení.

Otevřený přístup

Pokud to bude situace vyžadovat, máš možnost říci našemu CEO, že je vůl (true story). Tedy lépe - dát mu konstruktivní kritiku. Nebo komukoliv :).

Dobrý kolektiv

V práci trávíme hodně času, tak je třeba mít zábavu a dobré lidi okolo. Jinak by to byla škoda času. Však uvidíš sám. 

Osobní růst

Snažíme se pořád posouvat kupředu a samozřejmě podpoříme i Tebe, ať jde o jazyk, odbornost nebo cokoliv Tě napadne.

Náš tým při návštěvě japonských obchodních partnerů.

Náš tým při návštěvě japonských obchodních partnerů.

Oslava čtvrtého výročí firmy v Lužáneckém parku (dovoz plného auta s pizzou, sushi s vínem a pivem:)). Je třeba si užívat okamžiků i na netradičních místech.

Oslava čtvrtého výročí firmy v Lužáneckém parku (dovoz plného auta s pizzou, sushi s vínem a pivem:)). Je třeba si užívat okamžiků i na netradičních místech.


 
 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.