AdobeStock_140080866.jpeg
AdobeStock_140080866.jpeg

Head of Online Marketing


Hledáme Markeťáka ostříleného v PPC. Pracanta, co rád pracuje s čísly, má rád technologie a práci s lidmi. Někoho, kdo se nebojí zodpovědnosti za nemalý rozpočet a má ambici stavět si a vést si externě-interní tým a rozjet marketing po celé Evropě i zbytku světa.

SCROLL DOWN

Head of Online Marketing


Hledáme Markeťáka ostříleného v PPC. Pracanta, co rád pracuje s čísly, má rád technologie a práci s lidmi. Někoho, kdo se nebojí zodpovědnosti za nemalý rozpočet a má ambici stavět si a vést si externě-interní tým a rozjet marketing po celé Evropě i zbytku světa.

Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti a finanční instituce ve Forexu. Naše technologie využívají zákazníci na celém světě (103 zemí) i na takových místech jakou jsou datacentra v Londýně a Tokiu.

Jsme mladý tým o 50ti lidech s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může z Brna prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický.

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market cocuma.cz/company/purple-technology

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. I když jde o videa Axiory, vše funguje stále stejně.

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

kdo jsi ty

Přes tři roky exceluješ v PPC marketingu, ideálně pro zahraniční trhy. Umíš pracovat s daty, orientuješ se v Google Analytics, na základě kterého dokážeš vyvodit závěry a tvořit strategie. Víš jak tvořit content, weby a jak pracovat s affiliate marketingem, kde dokážeš vydefinovat zadání, obhájit si ho a předat dále na zpracování. Neustále se chceš posouvat a zlepšovat v online marketingu

 

Co bude náplní tvé práce

Tvou ambicí by mělo být během pár měsíců převzít řízení celého marketingu a to včetně koordinace obsahu, sociálních sítí, případného PR a affiliate marketingu. Hledáme rozjížděče, který když přijde s nápadem, nebojí se vyhrnout si rukávy a začít ho realizovat. Bude Tě čekat research, analýza a vyhodnocování, které kanály jsou nejvýkonnější a kde je skrytý a dosud nevyužitý potenciál. Zároveň budeš rozhodovat o tom, kam alokovat peníze z rozpočtu ve stovkách tisíc USD. Nebudeš na všechno sám, očekáváme, že budeš schopný/a si vybudovat a vést externě-interní tým, který Ti bude pomáhat.


Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, která odpovídá dané pozici a zkušenostem a zajistí Ti komfortní život. A navíc finanční i nefinanční bonusy.

 

Flexibilitu

My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty z naší? Nemáme fixní pracovní dobu. Záleží na Tobě, kdy budeš na svých úkolech pracovat. Důležité je, že budou hotové v dohodnutém termínu.

Další výhody

Nabízíme možnost home office, případně i remote office (z Chorvatska nebo z Kanárů?), můžeš si zařídit Multisport kartu, máme čerstvé ovoce, organizujeme závody v motokárách, nabízíme odměny za výjimečně odvedenou práci a další.

Otevřený přístup

Nebudeš první, kdo našemu CEO řekne, že je vůl, pokud si to zaslouží. Tedy lépe - dáš mu konstruktivní kritiku. Jen tak se můžeme zlepšovat a cítit se jako doma.

Dobrý kolektiv

Osprchovat se po jízdě na kole, smát se s kolegy při práci, zpotit se ve fitku, vypnout v sauně, mít pocit z dobře odvedné práce, jít na drink s ostatními - tím vším se dá prokládat práce u nás.

MEZINÁRODNÍ ZÁBĚR

Mnoho našich partnerů je ze zahraničí. Kromě toho budeš mít možnost se i potkat s našimi zahraničními kolegy a partnery přímo v kanceláři.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali na Vánoce je asi jasné.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali na Vánoce je asi jasné.

Všechny naše týmy se tento rok sešly na Remote office v Toskánsku.

Všechny naše týmy se tento rok sešly na Remote office v Toskánsku.


 

Chceš jet na business trip do Asie a pořídit si taky podobné video jako náš kolega Vašek?

Takto jsme před rokem pracovali remote z Chorvatska. Tento rok jsme byli v Toskánsku. Přidáš se příští rok k nám?

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít, a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.