Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti a finanční instituce.  

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz. Během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market.

 

 

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. I když jde o videa Axiory, vše funguje stále stejně.

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří


CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE

 

Budeš pracovat na strategických změnách s vedením a vlastníky firmy. Bude se jednat o nejrůznější typy projektů napříč firmou (business plány, zlepšování procesů a systémů, rozjezd joint ventures, apod.), které mají klíčový význam  pro náš business. Na práci bys neměl být sám, ale budeme rádi, když si časem k sobě najdeš někoho juniorního, koho povedeš a předáš mu to nejlepší ze svých zkušeností, tipů a triků.

Kdo jsi ty

  • Přirozeně organizuješ a potřebuješ široký záběr, rád se posouváš v oblasti vedení a řízení spíše než jako odborník rosteš ve vedení a řízení.
  • Potřebuješ věci dotahovat, to Tě přímo nabíjí energií. Stejně jako práce a komunikace s lidmi.
  • Vyhledáváš spíš změny než jistotu ustálených procesů, umíš se zapálit pro věc, hořet a zapalovat ostatní.
  • Už jsi pár let řídil/a komplexnější projekty a víš, co je to definovat plán, rozpočet, organizovat tým, vést jednání, ošetřovat rizika, řídit očekávání managementu či vlastníků.
  • Pokud máš sám zkušenosti s vlastním podnikáním, je to velké plus.
  • A ještě větší plus je komunikativní angličtina... actually, it would be hard if you did not have reasonable English.
 

Co nabízíme?

 

Fixní mzdu + DALŠÍ

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, která odpovídá dané pozici a zkušenostem a zajistí Ti komfortní život. A navíc finanční i nefinanční bonusy. 

 

FLEXIBILITU

My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty z naší? Nemáme fixní pracovní dobu. Záleží na Tobě, kdy budeš na svých úkolech pracovat. Důležité je, že budou hotové v dohodnutém termínu.

Další výhody

Udělej si trip s týmem k moři, dej si remote office (Kypr, Kanáry, ?) Vem si homeoffice, zařiď si Multisportku, dej si čerstvé ovoce, měj meeting v sauně, půjč si služebního Jaguara, a další. 

REALIZACI NÁPADŮ

Jsme natolik malí, abychom implementovali Tvoje nápady. Zároveň ale natolik velcí, abychom vydrželi i to největší zemětřesení.
 

Dobrý kolektiv

Osprchovat se po jízdě na kole, smát se s kolegy při práci, zpotit se ve fitku, vypnout v sauně, mít pocit z dobře odvedné práce, jít na drink s ostatními - tím vším se dá prokládat práce u nás.

MEZINÁRODNÍ ZÁBĚR

Mnoho našich partnerů je ze zahraničí. Kromě toho budeš mít možnost se i potkat s našimi zahraničními kolegy a partnery přímo v kanceláři.

  Večeře s našimi japonskými partnery a kolegy z pražské kanceláře.

Večeře s našimi japonskými partnery a kolegy z pražské kanceláře.

 Všechny naše týmy se loni v létě sešly na Remote office v Toskánsku

Všechny naše týmy se loni v létě sešly na Remote office v Toskánsku

 

Chceš jet na business trip do Asie a pořídit si taky podobné video jako náš kolega Vašek?

Nebo bys radši pracoval/a na remote office z Brazílie jako Vašek s Romanem? U nás není ani jedno problém.


 
 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít a pošli nám to spolu se svým CV

na e-mail hr@purple-technology.com.

Reakcí na tento inzerát dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů společností Purple Technology s.r.o.