Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce. Hlavním partnerem je skupina Axiory (www.axiory.eu), pro kterou poskytujeme převážně marketingové a technologické služby a HR outsourcing.

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví podlé své zodpovědnosti, na čem má pracovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Co podle nás by měl dělat IT support kolega?

Rozumět tomu co děláme, být schopen vidět souvislosti umět pochopit problém a vykomunikovat jej dále (ať už do týmu nebo klientům / partnerům na druhém konci světa). Každý den se učit nečemu novému a těšit se na nové výzy....

 

 

Podívej se na videa níže, aby jsi zjistil/a, co děláme my:

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

 

 

Jak podle nás vypadá ideální osoba  na pozici Support representative?

 
 

Technická a administrativní zdatnost

Nesmíš se bát techniky - chuť objevovat nové technické vychytávky a zjednodušení je Tvojí ideální vlastností. Nemusíš umět programovat, ale nesmíš násobit dvě buňky v Excelu přes kalkulačku v mobilu. 

 

Flexibilita a otevřenost

Pokud chceme dosahovat nejlepších výsledků, potřebujeme být otevření a flexibilní, a to jak pro zákazníky, tak pro vlastní kolegy. Někdy bude třeba udělat něco navíc, nebo jinak než jsme zvyklí. Když to ale uděláme, pomůžeme celku.

 

Znalost finančních trhů

Pohybujeme se v oblasti finančních trhů a základní znalosti makro-ekonomie se hodí (ale není podmínkou). Pokud ses navíc sám někdy zajímal o obchodování na finančních trzích, tak bod k dobru. A pokud sis už někdy obchodoval přes MetaTrader 4, tak dva body k dobru.   

                                                                          

Komunikační schopnosti

Nesmíš se bát komunikovat s lidmi (často i anglicky). A to ne jen s kolegy, ale hlavně s klienty. Telefon je Tvůj kamarád. Dokážeš pochopit klientův problém a pomoct mu, když si neví rady. Rád pro něj uděláš něco trošku navíc, aby si řekl "Wow, tak tohle jsem fakt nečekal, takovou pomoc". 

 

Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, co se na danou pozici hodí a zajistí ti životní potřeby. A navíc bonusy finanční i další.

 

Flexibilitu

Možnost částečného i plného úvazku. My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty taky? Ať si student, či máš další aktivity?

Další výhody

Balíček dalších odměn v průběhu roku, ať už finančních nebo nefinančních. Flexibilní pracovní dobu a někdy i místo (home office apod.)

Otevřený přístup

Pokud to bude situace vyžadovat, máš možnost říci našemu CEO, že je vůl. Tedy lépe - dát mu konstruktivní kritiku.

Dobrý kolektiv

V práci trávíme hodně času, tak je třeba mít zábavu a dobré lidi okolo. Však uvidíš sám. 

Mezinárodní záběr

Denně budeš komunikovat s celým světem, a někdy lidé ze světa létají i za námi.

Náš tým při návštěvě japonských obchodních partnerů.

Náš tým při návštěvě japonských obchodních partnerů.

Náš tým a drahé polovičky při Thanksgiving 2014 - jsme velká rodina.

Náš tým a drahé polovičky při Thanksgiving 2014 - jsme velká rodina.


 
 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.