Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce. Hlavním partnerem je skupina Axiory (www.axiory.eu), pro kterou poskytujeme převážně marketingové a technologické služby a HR outsourcing.

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví podlé své zodpovědnosti, na čem má pracovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

O co jde v pozici "marketing specialist"?

Dokážeme tovřit produkty, které mění status-quo na finančních trzích, ale chybí nám někdo, kdo nám to pomůže vyřvat do světa. Chceme někoho, kdo chápe, že marketing je jak o kreativních nápadach tak o soustavné každodení práci. Takže se nebojí webové analytiky, denní optimalizace kampaní, přípravy seznamů blogů a webů, kde bychom mohli spoluprácovat na tvorbě obsahu a nebo zveřejnit PR zprávu. Budeš spolupracovat už od tvorby produktu, ale hlavní náplní bude křičet různými kanály, že jsme tady, jsme fialoví a s námi to jde nejlépe. Budeš zde moci uplatnit i zkušenosti s graficými programy i psaní textů, pokud si jej někde, již získal. Budeš mít zodpovědnost budovat značku tak, aby držela své hodnoty a hlavně nášemu sales týmu si získal co nejvíce leadů.

Jak může vypadat tvůj týdenní kalendář? Neboj se, u nás je flexibilní pracovní doba a je to jen ukázka, ale může ti to ukázat, co vlastně by si dělal:


Podívej se na videa níže, aby jsi zjistil/a, co jsou naše koncové produkty (více pak až osobně):

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

 

 

Jak podle nás vypadá ideální osoba  na pozici marketing specialist?

 
 

umí pracovat kontinuálně

Nejsi jen "cool" markeťák, ale chápeš, že krom kreativní věcí práce markeťáka je deněn produkovat kvalitní obsah, zářidit, aby se objevil na správných místech. Dodržovatl "content calendar" a zajistil, že o nás píšou na co nejvíce místech. Chápeš, že kvalitní výsledky příjdou kontiuální práci a ne jen kreativními nápady.

 

zkušenost se správou kampaní

Už si někdy spravoval PPC kampaně, měřil jejich výkonost a navrhoval úrpavy? Přesně tohle potřebujeme. Nebudeš dělat kampaně jenom sám, na tohle máme partnery. Ale když je třeba něco promovat, nastavit správnou analytiku a vyhodnotit úspěšnost, tak by si měl vědět o co jde.

aplikace a základy HTML

Práce s programy od Adobe jsou ti blízké - hlavně tedy Photoshop a Indesign. Dále se nebojíš nacházet nové, které ti ulehčí práci. Tím, že si určitě v minulosti si sám hrál s grafikou, tak si zabrousil do základu HTML. Nemusíš být kodér, ale musíš umět se s webaři bavit a mít základní znalosti CMS.

 

COpy writer a anglicky mluvící

Nejsi sice spisovatel, ale dokážeš napsat souvisly text na nějaké téma. A to nejen česky, ale i anglicky. Hodně věcí budeme tvořit jak v češitně tak v angličitně a neměl tím pádem by pro tebé být anglický jazyk problém. A pokud budeš znát k tomu základy content marketingu tak jedině dobře, budou se ti opravdu hodit.

 

Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, co se na danou pozici hodí a zajistí Ti životní potřeby s domluvou dalšího stabilního růstu.

 

Flexibilitu

Nabídneme možnost plného úvazku, ze začátku může být ale i částečný. Zároveň se většinou domluvíme na různých časech, někdy i místech práce.

Další výhody

Balíček dalších odměn v průběhu roku, ať už finančních nebo nefinančních. Snažíme se nabízet, co si kdo přeje. Cílem je, ať jsme všichni spokojení.

Otevřený přístup

Pokud to bude situace vyžadovat, máš možnost říci našemu CEO, že je vůl (true story). Tedy lépe - dát mu konstruktivní kritiku. Nebo komukoliv :).

Dobrý kolektiv

V práci trávíme hodně času, tak je třeba mít zábavu a dobré lidi okolo. Jinak by to byla škoda času. Však uvidíš sám. 

Osobní růst

Snažíme se pořád posouvat kupředu a samozřejmě podpoříme i Tebe, ať jde o jazyk, odbornost nebo cokoliv Tě napadne.

Náš tým při návštěvě japonských obchodních partnerů.

Náš tým při návštěvě japonských obchodních partnerů.

Oslava čtvrtého výročí firmy v Lužáneckém parku (dovoz plného auta s pizzou, sushi s vínem a pivem:)). Je třeba si užívat okamžiků i na netradičních místech.

Oslava čtvrtého výročí firmy v Lužáneckém parku (dovoz plného auta s pizzou, sushi s vínem a pivem:)). Je třeba si užívat okamžiků i na netradičních místech.


 
 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.