Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce. 

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz. Během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market cocuma.cz/company/purple-technology

Něco více o pozici

V operations týmu úzce spolupracujeme s kolegy ze supportu, kteří napřímo komunikují s našimi klienty a předávají nám požadavky z celého světa, které je potřeba na pozadí zpracovat a zprocesovat. A to sice tak, aby vše v pořádku proběhlo, naši klienti byli maximálně spokojení a odnesli si co nejlepší pocit a zkušenost. Někdy se jedná pouze o jednoduché činnosti, které je potřeba rychle vyřešit. Veškerou tuto práci odvádíme v rámci Purple Technology s.r.o. pro značku Axiory.

Díky tomu, že se v našem týmu zaměřujeme z velké části na asijský trh, začínáme pracovat o něco dříve, ať našim klientům můžeme pomoct co nejrychleji. Máme 3 směny, první začíná ráno ve 4 a končí v 9, další pokračuje od 6 do 12 a poslední začíná ve 12 a končí v 17 hodin. Ve výběru času se snažíme vycházet vstříc podle toho, jak kdo potřebuje, a jaké máme možnosti. Práci můžeš dělat klidně doma, nebo kdekoliv jinde. Jsme v tomto velmi flexibilní. Jen je třeba myslet na to, že musíš být schopen řešit aktivně vzniklý problém.

Většina Tvé práce by spočívala v řešení operativních věcí, jako je otevírání účtů, zpracování vkladů, plateb a požadavků od kolegů z Japonska a dalších zemí, kde působíme. Budeš mít úkoly, které bude třeba dobře zorganizovat a dosledovat, takže organizační schopnosti se Ti budou hodit. Někdy budeš muset naopak improvizovat a najít to nejlepší řešení s klidnou hlavou.

 

Pokud máš zkušenosti v týmu lidí nebo s managementem týmové práce, tak jej možná uplatníš jak v běžné denní support operativě, tak třeba v budoucnu i v rámci nějaké další pozice.

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. 

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

 

 

Jak podle nás vypadá ideální osoba  na OPERATIONS REPRESENTATIVE?

 
 

TECHNICKÁ A ADMINISTRATIVNÍ ZDATNOST

Nesmíš se bát techniky - chuť objevovat nové technické vychytávky a zjednodušení je Tvou ideální vlastností. Nemusíš umět programovat, ale nesmíš násobit dvě buňky v Excelu přes kalkulačku v mobilu. 

 

FLEXIBILITA A OTEVŘENOST

Pokud chceme dosahovat nejlepších výsledků, potřebujeme být otevření a flexibilní. A to jak pro klienty, tak pro vlastní kolegy. Někdy bude třeba udělat něco navíc, nebo jinak než jsme zvyklí. Když to ale uděláme, pomůžeme celému týmu.

SAMOSTATNOST a pečlivost

Ve finančním světe i jedna nula může znamenat hodně, proto pečlivost a pozornost jsou tady určitě na místě. Když se dostaneš do stavu, že něco nevíš, tak si to dohledáš a samostatná práce Ti není cizí. Při řešení úkolu nejraději používáš selský rozum a dokážeš nad věcmi kriticky přemýšlet. 

 

Komunikace v angličtině

Veškerá klientela, na kterou se značka Axiory zaměřuje, je zahraniční, stejně jako náš support tým a většina lidí, spolupracujících na tomto projektu. Aktivní znalost angličtiny je tak na této pozici nutností.

 

Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, která odpovídá dané pozici a zkušenostem a zajistí Ti komfortní život. A navíc finanční i nefinanční bonusy.

 

Flexibilitu

My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty z naší? Třeba dokončuješ studium, či máš jiné povinnosti? Jsme otevřeni různým variantám.

Další výhody

Flexibilní pracovní doba a někdy i místo (z Chorvatska nebo z Kanárů?), sportuj po Brně zadarmo (Multisport karta), dej si čerstvé ovoce, závody v motokárách, odměny za výjimečně odvedenou práci a další.

Otevřený přístup

Nebudeš první, kdo našemu CEO řekne, že je vůl, pokud si to zaslouží. Tedy lépe - dáš mu konstruktivní kritiku. Jen tak se můžeme zlepšovat a cítit se jako doma.

Dobrý kolektiv

Osprchovat se po jízdě na kole, smát se s kolegy při práci, spotit se ve fitku, vypnout v sauně, mít pocit z dobře odvedné práce, jít na drink s ostatními - tím vším se dá prokládat práce u nás.

MEZINÁRODNÍ ZÁBĚR

Denně budeš komunikovat s celým světem, a někdy lidé ze světa létají za námi, někteří z nich jsou trvale v kanceláři. Vzájemně si předávej zkušenosti s jinými kulturami.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali na Vánoce je asi jasné.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali na Vánoce je asi jasné.

Tvůj tým na business meetingu v Japonsku. Jedeš příště s námi?

Tvůj tým na business meetingu v Japonsku. Jedeš příště s námi?


 

Po dvou letních remotech v Chorvatsku už se to u nás stává tradicí. Letos jsme byli v Toskánsku a na videu už pracujeme :)

 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít, a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.