Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce. Dříve jsme byli součástí finanční skupiny Axiory, nyní již Purple Holding. Naši činnost to ale v nijak velkém měřítku neovlivnilo. 

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví podle své zodpovědnosti, na čem má pracovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market cocuma.cz/company/purple-technology

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. I když jde o videa Axiory, vše funguje stále stejně.

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

O co jde v pozici "payment Assistant"?

Půjde o nápomocnou práci spojenou především se zpracováváním finančních transakcí a zároveň o  komunikaci s různými platebními providery. Příkladem náplně práce může být třeba zpracovávání finančních požadavků klientů, jejich evidence a kontrola, nastavování podmínek pro spolupráci s platebními providery a následné udržování efektivní spolupráce. A jelikož práce je vždy dost, je otevřená možnost se v budoucnu vyprofilovat i na odbornější pozici, pokud bude zájem, chuť a schopnost.

 


Jak podle nás vypadá ideální osoba na pozici payments Assistant?

 

Pečlivost a systematičnost

Je důležité nebát se mnoha čísel a transakcí, vše si zorganizovat a vytvořit si lehce udržovatelný systém. Zároveň nedovolit, aby se stávaly chyby, případně být schopen je okamžitě řešit a pro příště je již neopakovat. S takovouto prací se samozřejmě pojí i velká zodpovědnost, kterou je třeba přijmout.                                                                                                                                         

Znalost anglického jazyka

Pracujeme v mezinárodním týmu a většina našich partnerů a platebních providerů má základnu mimo Českou Republiku. Znalost angličtiny je tedy na této pozici nezbytností, a to jak v psané, tak v mluvené formě. 

 

Komunikační  schopnosti

Potřebujeme někoho, kdo bude v neustále komunikaci s našimi platebními providery, kdo s nimi bude nastavovat podmínky spolupráce, udržovat je a také s nimi řešit jakékoliv nestandardní situace. Někdy se díky krizovým momentům dostaneš pod tlak, který je potřeba umět zvládnout a poprat se s ním. Je třeba umět použít správná slova a dojednat řádnou nápravu.

finanční backround

Pracoval jsi někdy ve finanční sféře? Studuješ finanční obor? Nebo Tě finance prostě zajímají a chtěl by ses jim nadále věnovat? Pak jsi to právě Ty, koho hledáme! 

 

 

Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, která odpovídá dané pozici a zkušenostem a zajistí ti komfortní život. A navíc finanční i nefinanční bonusy.

 

Flexibilitu

My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty z naší? Nabízíme flexibilní pracovní dobu a někdy i místo. Není problém vzít si Home Office nebo chvíli remotovat z Chorvatska, Brazílie či jiného konce světa.

Další výhody

Sportuj po Brně zadarmo (Multisport karta), dej si čerstvé ovoce, relax v sauně, závody v motokárách, odměny za výjimečně odvedenou práci a další.

Otevřený přístup

Když si to zaslouží, nebudeš první, kdo našemu CEO řekne, že je vůl. Tedy lépe - dáš mu konstruktivní kritiku. Jen tak se můžeme zlepšovat a cítit se jako doma.

kolektiv a prostředí

Osprchovat se po jízdě na kole, smát se s kolegy při práci, zpotit se ve fitku, vypnout v sauně, mít pocit z dobře odvedné práce, jít na drink s ostatními - tím vším se dá prokládat práce u nás.

MEZINÁRODNÍ ZÁBĚR

Denně budeš komunikovat s celým světem a někdy lidé ze světa létají za námi, někteří z nich jsou trvale v kanclu.Vzájemně si předávej zkušenosti s jinými kulturami.

Oslava prvního výročí Radka, Vila a Pepy v naší firmě spojená s grilovačkou.

Oslava prvního výročí Radka, Vila a Pepy v naší firmě spojená s grilovačkou.

Vánoční večírek. Co jsme dostali od firmy pod stromeček, je jasné.

Vánoční večírek. Co jsme dostali od firmy pod stromeček, je jasné.


Chceš se taky podívat na iFX expo na Kypr?

Nebo se k nám přidáš na letní remote office?

 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít, a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.