Kdo jsme

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti a finanční instituce.  

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz. Během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market.

 

CO BUDE TVOU NÁPLNÍ PRÁCE

  • Pravidelné stahování výpisů pro naše účetní, kontrola plateb od dodavatelů

  • Pomoc při komunikaci s platebními poskytovateli a bankami

  • Každodenní operativa

Díky těmto činnostem zjistíš, jak fungují různé platební metody či banky, okrajově se budeš zabývat i corporate governance (řízení a správa společností) a naučíš se komunikovat s finančními institucemi.

 

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. 

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

 

 

Jak podle nás vypadá ideální osoba  na PAyments assistant

 
 

SMYSL PRO DETAIL A PEČLIVOST

Umíš si vytvořit sytém, který rád udržuješ. To Ti zaručuje, že máš ve věcech pořádek a že jsi schopen se rychle zorientovat ve spoustě projektů.   

                                                                                                                                                                                                                           

zodpovědnost a volnost

Nebojíš se přijmout zodpovědnost za svou práci a zároveň dokážeš ustát dostatek volnosti, kterou u nás dostaneš. Nikdo Ti neříká, kdy přesně máš pracovat a nikdo nad Tebou nebude stát s bičem.

KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI

Každý člen payments týmu přichází dennodenně do kontaktu se spoustou jiných oddělení, a to nejen v rámci firmy. Proto je potřeba, abys neměl problém s komunikací v jakékoli formě, a to i anglicky. Dokážeš rychle pochopit problém a vyřešit ho tak, aby byly obě strany spokojeny.

 

chuť do práce a optimismus

Nečeká se od Tebe, že budeš mít roky zkušeností. Nejdůležitější je mít chuť do práce a úsměv. Všechno ostatní Tě naučíme.

 

Co právě tobě nabízíme

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, která odpovídá dané pozici a zkušenostem a zajistí Ti komfortní život. A navíc finanční i nefinanční bonusy.

 

Flexibilitu

My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty z naší? Nemáme striktně danou pracovní dobu. Klientské požadavky je třeba vyřešit včas, ale záleží na Tobě, jak si práci rozvrhneš a kdy ji v rámci dne uděláš.

Další výhody

Flexibilní pracovní doba a někdy i místo (z Chorvatska nebo z Kanárů?), sporty po Brně zadarmo (Multisport karta), čerstvé ovoce, závody v motokárách, odměny za výjimečně odvedenou práci a další.

Otevřený přístup

Nebudeš první, kdo našemu CEO řekne, že je vůl, pokud si to zaslouží. Tedy lépe - dáš mu konstruktivní kritiku. Jen tak se můžeme zlepšovat a cítit se jako doma.

Dobrý kolektiv

Osprchovat se po jízdě na kole, smát se s kolegy při práci, zpotit se ve fitku, vypnout v sauně, mít pocit z dobře odvedné práce, jít na drink s ostatními - tím vším se dá prokládat práce u nás.

MEZINÁRODNÍ ZÁBĚR

Denně budeš komunikovat s celým světem. Někdy lidé ze světa létají za námi, někteří z nich jsou trvale v kanceláři. Vzájemně si tak předáváme zkušenosti s jinými kulturami.

 Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali na Vánoce, je asi jasné.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali na Vánoce, je asi jasné.

 Pojeď s námi navštívit náš kyperský tým a užít si grilovačku u bazénu.

Pojeď s námi navštívit náš kyperský tým a užít si grilovačku u bazénu.


 

Po dvou letních remotech v Chorvatsku už se to u nás stává tradicí. Letos jsme byli v Toskánsku a na videu už pracujeme :)

 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít, a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.