Kdo jsme

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti a finanční instituce. Dříve jsme byli součástí finanční skupiny Axiory, nyní již Purple Holding. Naši činnost to ale v nijak velkém měřítku neovlivnilo. 

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market cocuma.cz/company/purple-technology

Něco více o pozici support representative:

V případě, že klient něco urgentně potřebuje, napíše na email, live chat nebo zavolá, je úkolem support representative najít efektivní řešení. Nejde jen o to být k dispozici, ale také pomoci klientovi tak, aby si odnesl co nejlepší zkušenost. V mnoha případech ale klient nevolá a jen zadává požadavky do našeho systému. V tom případě je cílem kvalitní a rychlé vyřízení klientova přání. 

Support u nás funguje od 8:00 ráno do 16:00, do 22:00 je ještě vždy někdo na telefonu. Neznamená to, že Tě budeme držet do desíti hodin v kanceláři. Na telefonu můžeš být klidně doma, nebo kdekoliv jinde. Jsme v tomto velmi flexibilní. Jen je třeba myslet na to, že musíš být schopen řešit aktivně vzniklý problém s klientem.

Na supportu se určitě nudit nebudeš, vždy je co dělat a každý den přinese něco nového. Někdy budeš mít úkoly, které bude třeba dobře zorganizovat a dosledovat, takže organizační schopnosti se také hodí. Někdy budeš muset improvizovat a najít to nejlepší řešení co nejdřív, ale když to budeš dělat s úsměvem, půjde to lépe. Jelikož jsme součástí dynamické skupiny, i support je dynamický a všichni pracujeme na jeho zlepšování. Rozvíjíme se jako jednotlivci, oddělení i firma.

Pokud máš zkušenosti v týmu lidí nebo s managementem týmové práce, tak jej možná uplatníš jak v běžné denní support operativě, tak možná v budoucnu i v rámci nějaké další pozice.

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. I když jde o videa Axiory, vše funguje stále stejně.

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

Jak podle nás vypadá ideální osoba na pozici Support representative

 

Technická a administrativní zdatnost

Nesmíš se bát techniky - chuť objevovat nové technické vychytávky a zjednodušení je Tvou ideální vlastností. Nemusíš umět programovat, ale nesmíš násobit dvě buňky v Excelu přes kalkulačku v mobilu. 

 

Flexibilita a otevřenost

Pokud chceme dosahovat nejlepších výsledků, potřebujeme být otevření a flexibilní. A to jak pro zákazníky, tak pro vlastní kolegy. Někdy bude třeba udělat něco navíc, nebo jinak než jsme zvyklí. Když to ale uděláme, pomůžeme celému týmu.

 

komunikační schopnosti

Nebojíš se komunikovat s lidmi (i anglicky!). Nemáš problém s komunikací po telefonu, ale hlavně s psaným projevem. Dokážeš pochopit klientův problém a pomoci mu, když si neví rady. Rád pro něj uděláš něco trošku navíc, aby si řekl "Wow, tak tohle jsem fakt nečekal, díky!".              

 

Znalost finančních trhů

Pohybujeme se v oblasti finančních trhů a základní znalosti makro-ekonomie se hodí, i když nejsou nutností. Pokud jsi se navíc sám někdy zajímal o obchodování na finančních trzích, tak máš bod k dobru. A pokud jsi už někdy obchodoval přes MetaTrader 4, tak rovnou dva body.

 

Co právě tobě nabízíme

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, která odpovídá dané pozici a zkušenostem a zajistí ti komfortní život. A navíc finanční i nefinanční bonusy.

 

Flexibilitu

Možnost částečného i plného úvazku. My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty z naší? Třeba dokončuješ studium, či máš jiné povinnosti? Jsme otevřeni různým variantám.

Další výhody

Flexibilní pracovní doba a někdy i místo (z Chorvatska nebo z Kanárů?), sportuj po Brně zadarmo (Multisport karta), dej si čerstvé ovoce, závody v motokárách, odměny za výjimečně odvedenou práci a další.

Otevřený přístup

Nebudeš první, kdo našemu CEO řekne, že je vůl, pokud si to zaslouží. Tedy lépe - dáš mu konstruktivní kritiku. Jen tak se můžeme zlepšovat a cítit se jako doma.

Kolektiv a prostředí

Osprchovat se po jízdě na kole, smát se s kolegy při práci, zpotit se ve fitku, vypnout v sauně, mít pocit z dobře odvedné práce, jít na drink s ostatními - tím vším se dá prokládat práce u nás.

Mezinárodní záběr

Denně budeš komunikovat s celým světem, a někdy lidé ze světa létají za námi, někteří z nich jsou trvale v kanceláři. Vzájemně si předávej zkušenosti s jinými kulturami.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali ná Vánoce je asi jasné.

Vánoční večírek. Co jsme všichni dostali ná Vánoce je asi jasné.

Oslava prvního výročí Radka, Vila a Pepy v naší firmě spojená s grilovačkou.

Oslava prvního výročí Radka, Vila a Pepy v naší firmě spojená s grilovačkou.

 

Jeď s námi v létě na remote do Chorvatska!

Nebo bys radši pracoval/a na remote office z Brazílie jako Vašek s Romanem? U nás není ani jedno problém.


 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít, a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.