Kdo jsme?

Jsme společnost Purple Technology s.r.o., která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou brokerské společnosti, banky a finanční instituce. Dříve jsme byli součástí finanční skupiny Axiory, nyní již Purple Holding. Naši činnost to ale v nijak velkém měřítku neovlivnilo. 

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může prosadit v mezinárodním businessu. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme hodně srandy, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než standardní (hierarchický). 

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market cocuma.cz/company/purple-technology

Podívej se na videa níže, abys zjistil/a, co děláme. I když jde o videa Axiory, vše funguje stále stejně.

Naše B2B řešení pro brokery a banky

Axiory řešení pro obchodní partnery

Money Manager solution - to je to, v čem jsme dobří

 

co požadujeme

 

Angličtina

Pracujeme v mezinárodním kolektivu a angličtina je tak pro nás nezbytností. Nemusíš být zrovna rodilý mluvčí, stačí, když se nebudeš bát mluvit, budeš rozumět všemu, co se týká Tvé práce a budeš schopen samostatně komunikovat se zahraničními poskytovateli služeb.

ZNALOSTI

Potřebné jsou znalosti:

  • Linuxu a Windows
  • relačních databází, problematiky jejich správy a návrhu
  • cloudových složeb jako je Digital Ocean, Heroku a Amazon Web Services
  • problematiky provozu a deploymentu webových služeb
  • problematiky zabezpečení serverů a sítě

Další

Výhodou je přehled v problematice hackingu a obraně proti němu. Je pro nás důležité, abys dokázal pracovat v týmu, abys byl incicativní a zapálený pro nové projekty.

ZKUŠENOST

Hledáme někoho, kdo již má zkušenosti s prací System administrátora. Dašlími hlavními požadavky jsou zodpovědnost, pečlivost, organizovanost a důvěryhodnost.


Co právě tobě nabízíme?

 

Fixní mzdu + další

Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou. Takovou, která odpovídá dané pozici a zkušenostem a zajistí ti komfortní život. A navíc finanční i nefinanční bonusy.

 

Flexibilitu

My uvítáme flexibilitu z Tvé strany, a možná Ty z naší? Nabízíme flexibilní pracovní dobu a někdy i místo. Není problém vzít si Home Office nebo chvíli remotovat z Chorvatska, Brazílie či jiného konce světa.

Další výhody

Sportuj po Brně zadarmo (Multisport karta), dej si čerstvé ovoce, relax v sauně, závody v motokárách, odměny za výjimečně odvedenou práci a další.

Otevřený přístup

Když si to zaslouží, nebudeš první, kdo našemu CEO řekne, že je vůl. Tedy lépe - dáš mu konstruktivní kritiku. Jen tak se můžeme zlepšovat a cítit se jako doma.

Kolektiv a prostředí

Osprchovat se po jízdě na kole, smát se s kolegy při práci, zpotit se ve fitku, vypnout v sauně, mít pocit z dobře odvedné práce, jít na drink s ostatními - tím vším se dá prokládat práce u nás.

Mezinárodní záběr

Denně budeš komunikovat s celým světem a někdy lidé ze světa létají za námi, někteří z nich jsou trvale v kanclu.Vzájemně si předávej zkušenosti s jinými kulturami.

Oslava díkuvzdání 2016

Oslava díkuvzdání 2016

Oslava prvního výročí Radka, Vila a Pepy v naší firmě spojená s grilovačkou.

Oslava prvního výročí Radka, Vila a Pepy v naší firmě spojená s grilovačkou.

 

Jeď s námi v létě na remote do Chorvatska!

Nebo bys radši pracoval/a na remote office z Brazílie jako Vašek s Romanem? U nás není ani jedno problém.


 

Jdeš do toho?

Napiš nám, prosím, pár slov o tom, proč bychom Tě měli vzít a pošli nám to spolu se svým CV na email hr@purple-technology.com.